Магазин Профілактика - постачальник товарів для вашого бізнесу


Каталог продукції:

Завантажити PDF каталог продукції

Завантажити PDF каталог продукції >>>

Чому з нами вигідно співпрацювати?

1. Вигідні закупівельні ціни.

Знижка рітейлера від 30% до 45% від рекомендованої роздрібної ціни. Ваша ціна буде залежати від прийнятних для вас умов співпраці.

2. Вибір умов співпраці.

Ми готові співпрацювати з інтернет магазинами, роздрібними офлайн магазинами і супермаркетами. Працюємо по системі дропшіппінг, а також продаємо для реалізації товар за оптовою ціною. Доступні різні способи оплати.

3. Товар що користується попитом.

Наші товари призначені для ремонту і обслуговування широкого спектру побутової та промислової техніки, починаючи від ПК, кавових апаратів і автомобілів, і закінчуючи специфічними пристроями, такими як обладнання для дайвінгу або тату машини. Також ми не обійшли стороною потреби людей захоплених різними хобі. У нашому каталозі присутні товари для малювання, акваріумістики, риболовлі, полювання і туризму. Більшість товарів з нашого асортименту відсутні в магазинах і супермаркетах вашого населеного пункту, тому ви можете стати першим, а можливо і єдиним продавцем товару в вашому місті.

4. Наявність товарів на нашому складі.

100% асортименту наших товарів завжди є в наявності на нашому складі. Працюючи з нами - ви не будете мати справу з необхідністю уточнення наявності товару.

5. Розміщуємо інформацію про партнерів на нашому сайті.

Багато наших клієнтів, бажають купити товар в своєму місті, не втрачаючи час і гроші на міжміську доставку. Ми опублікуємо інформацію про ваш магазин на нашому сайті, в розділі контакти. Потенційні покупці, з вашого населеного пункту, зможуть купити товар саме у вас.

6. Стабільні ціни.

Наш магазин, тривалий період, працює з надійними і стабільними постачальниками товарів і послуг, тому кінцева ціна товарів змінюється дуже рідко. У Вас не буде необхідності часто міняти ціни наших товарів.

7. Наявність готових XMl прайс-листів та галереї зображень товарів.

При необхідності, ми надаємо XML прайс-лист для автоматичного вивантаження товарів на ваш сайт. Прайс-лист підійде для завантаження товарів на такі торгові майданчики, як prom.ua та rozetka.com.ua. Для ручного завантаження товарів на сайт надаємо зображення товарів без наших «водяних знаків».

8. Продукція без обмеженого терміну придатності.

Всі наші товари не мають терміну придатності. Вам не потрібно буде контролювати дати виробництва продукції, і піклуватися про своєчасну реалізації товару.


Для початку співпраці - зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Наші контакти:

E-mail: support@silicon-oil.com.ua

Тел. +38(068)788-42-62 Viber|Telegram